پرسش های متداول20

پرسش های متداول ، راهنمای خرید قطعه خودرو ، راهنمای خودرو ، راهنمای خودرو mvm  پرسش های متداول شیکاست، خرید قطعه خودرو ارومیه

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

پاسخ:  شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی (یا شماره ی همراه در صورت تایید شماره همراه) و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

در انتهای هر ایمیل درج شده ” چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید ” شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.

برای تغییر یا اصلاح کد ملی با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به info@digikala.com  ایمیل بزنید.

اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر کد ملی خود نخواهید داشت.

آیا امکان ثبت نام با شماره تلفن همراه وجود دارد؟

پاسخ: شما میتوانید پس از ورود شماره همراه به صورت کامل (******* **۰۹) و وارد کردن کلمه ی عبور، پس از تایید شماره ی همراه(ثبت کد دریافت شده از طریق پیامک) اقدام به ثبت نام نمایید.

در صورتی که قبلا با ایمیل ثبت نام کرده اید، زمانی امکان ورود از طریق شماره همراه برای شما مقدور است که شماره همراه وارد شده در پروفایل خود را تایید نمایید.

آیا پس از تایید شماره همراه در مراحل ثبت نام، میتوانم شماره خود را تغییر دهم؟

پاسخ: شما زمانی میتوانید شماره خود را تغییر دهید که شماره ی همراه جدید نیز تایید شود.

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

پاسخ:  لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

با چه کارت هایی می توان خرید اینترنتی کرد؟

پاسخ:  شما می توانید با انواع کارت های بانکی عضو شتاب که دارای اعتبار می باشند خرید نمایید . همچنین می بایست کارتی که استفاده می کنید دارای رمز دوم پویا باشد تا بتوانید از درگاه های پرداخت الکترونیک استفاده کنید .

چه قطعه ای بخریم ؟

پاسخ: توجه کنید که فرایند مرجوعی کلا در  خرید اینترنتی مشخص و زمانبر است و شرایط خاصی بریا مرجوعی پذیرفته می شود. بنابراین این احتمال وجود دارد که بنا به مسائلی مثل اشتباه خریدار ، مخدوش شدن برچسب قطعات ، مخدوش شدن گارانتی و … مرجوعی کالا توسط شیکاست پذیرفته نشود . پس در خرید خود  با دقت کافی و از مشاوره تعمیرکار و پشتیبان فنی خود استفاده کنید .

اگر قطعه مورد نظر را پیدا نکردم چه کنم ؟

پاسخ:  شما می توانید با ارتباط  برخط با کارشناسان فروشگاه اینترنتی فروش قطعه خودرو شیکاست به راحتی  نسبت به وجود یا عدم وجود قطعه مورد نظر خود اطمینان پیدا کنید . همچنین یم توانید از قسمت ثبت سفارش فرم مربوطه را تکمیل نموده و با ثبت دقیق مشخصات خواسته شده از خدمات سفارشی شیکاست بهره مند شوید .

آیا قطعه به موقع به دستم می رسد ؟

پاسخ:  در صورتی که سیستم های  تحویل دهنده تاخیری نداشته باشند تیم انبار داری و ارسال کالای شیکاست در اسرع وقت خرید های شما را تحویل می دهد . همچنین چنانکه شما در محدوده کلانشهر ارومیه اقدام به خرید قطعه یدکی خودور  نموده باشید در همان روز و پس از چند ساعت تحویل کالا انجام می شود .

آیا محدوده خرید قطعه محدود به شهر خاصی است ؟

پاسخ:  فروشگاه قطعات خودرو شیکاست تلاش دارد با ایجاد نمایندگی های فروش  و اراسل سریع کالا خدمات خود رار در سطح کشور توزیع نماید . بنابراین باید گفت خرید قطعات یدکی خودرو در شیکاست در سطح کشور است . هرچند که بریا خرید قطعات یدکی خودرو ارومیه تسهیلات ویژه ای داریم .

راه های ارتباطی با شیکاست چیست ؟

پاسخ:  شما می توانید از طریق چت آنلاین واتس آپ با کارشناسان فروش شیکاست ، کارشناسان فنی شیکاست تماس بگیرید و سوالات خودر را مطرح کنید .

همچنین می توانید از طریق  صفحه ما در اینستاگرام به نشانی shikast.store با ما در اتباط باشید .

راهنمای خودرو چیست ؟

پاسخ: با خرید هر اتومبیل، یک دفترچه راهنمای خودرو نیز به شما تحویل داده خواهد شد که حاوی اطلاعات کاملی است.

با استفاده از اطلاعات موجود در دفترچه راهنما خودرو ، می توانید از نیازهای خدماتی و سرویس های اتومبیل خود اطلاع یافته و رسیدگی بهتری برای آن به انجام برسانید.

چنین چیزی را باید یک مرجع کاملا معتبر، قلمداد کرده و برای حفظ کیفیت عملکرد اتومبیل خود، از آن بهره بجویید. شاید شما از سیر تا پیاز هزینه انتقال سند انواع اتومبیل آگاه باشید، اما آیا پس از خرید به دفترچه راهنمای اتومبیل خود و راهنمایی های که در آن برای جلوگیری از هزینه های آتی آورده شده است، دقت دارید؟