وبلاگ شیکاست

بیشتر در مورد شیکاست بدانید

فروشگاه اینترنتی شیکاست برای برطرف کردن نیاز های  شما در زمینه قطعات انواع خودرو های لوکس نظیر mvm چری ،جک ، لیفان و …  راه اندازی شده است.بخش های مختلف از جمله وبلاگ شیکاست  به همنی منظور ایجاد شده اند . فروش قطعات ارومیه

تیم جوان و با انگیزه ما تلاش می کند تا نیاز های شما درحوزه قطعات خودرو بدون دغدغه و به آسانی برطرف شود . شما همچنین می توانید از طریق اپلیکیشن این فروشگاه اینترنتی قطعات خودرو به راحتی اطلاعات لازم در مورد انواع قطعات از جمله  قیمت و موجود بودن آن را بدانید .

ما در وبلاگ شیکاست مقاله های بروز در مورد خودرو شما و نیز تغییرات قطعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

همچنین امکان ثبت و سفارش قطعه مورد نظر شما وجود دارد. به عبارتی چنانکه یک محصول در سایت ما موجود نباشد  یا شما در پیداکردن آن دچار مشکل شدید می توانید از قسمت ثبت سفارش قطعه ، قطعه و لوازم خودرو خود را در اسرع وقت بدست بیاورید .

همچنین کارشناسان ما اماده هستند تا از طریق چت آن لاین با شما ارتباط بگیرند .

فروشگاه اینترنتی شیکاست با هدف فروش انلاین قطعات خودرو در ارومیه و سایر شهر  تلاش می کند تا قطعات و لوازم یدکی خودرو مودر نظر شما به آسانی در دسترس شما قرار دهد .

همچنین برای یک خرید بهتر و اطلاع از تخفیفات و شرایط خرید حتما پیش از خرید از بخش سوالات متداول اطلاعات مورد نیاز خود را برای خرید قطعات خودرو دریافت کنید .

کارشناسان فنی و فروش ما نیز از طریق چت آنلاین واتس آپ  می توانند شما را هرچه بهتر راهنمایی کنند.

فروش قعات خودرو ارومیه

وبلاگ شیکاست

چرا شیکاست ؟

خوشبختانه با توسعه صنعت خودرو سازی  و افزایش حضور خودرو های بروز جهانی  جامعه ایرانی در حال انتقال از نسل های قدیمی خودرو به نسل های جدید می باشد .

هنوز از خاطره ها و یاد ها خودرو های قدیمی مثل پیکان ، رنو 5 ، پی کی  و …. نرفته باشد .

همچنین با گسترش خودرو های جدید به ویژه خودرو های لوکس و خارجی موضوع تعمیر و نگهداری و تهیه قطعات خودرو نیز مطرح می شود .

متاسفانه توزیع و فروش قطعات خودرو های مدرن هنوز به فراوانی خودرو های متداول نیست . علاوه بر این موج بی اعتمادی نیز نسبت به برخی فروشنگان مزید علت شده است .

اما ما در شیکاست تلاش کرده ایم تا راه حل های کامل ارائه کنیم .

فروشگاه اینترنتی شیکاست تلاش می کند تا با تهیه آرشیوی کامل از محصولات برند های معتبر داخلی  خارجی حاضر در ایران شما را در یافتن قطعه مد نظر شما یاری کند .

همچنین ما با تهیه قطعات از شرکت های سازنده یا نمایندگی های معتبر آن ها قطعاتی سالم ، مطمئن ، کارا  و ایمن در اختیار شما قار دهیم . بسته بندی های مطئمن و ضد کپی در کنار استاندارد بودن قطعات از  موارد کیفی کار ماست .

شیکاست همچنین افتخار دارد تا با استفاده از سیستم های ارسال امن کالا محصولی سالم را د رنهایت به شما ارائه کند .

به شما اطمینان می دهیم فرآیند انبار داری و نگهداری کالا در کنار بررسی کیفیت پیش از انبار داری باعث خواهد شد تا شما محصولی ایده آل دریافت کنید .

قیمت مناسب قطعات خودرو

شیکاست به عنوان  فروشگاه لوازم یدکی و قطعات خودرو  تحت نظر نمایندگی غلامزاده ارومیه فعالیت میکند . سابقه همکاری ما با شرکت های قطعه سازی و نیز سابقه ارائه خدمات و فورش خودرو به هموطنان عزیز به ویژه کلانشهر ارومیه نشان می دهد که همواره شرایط فروش به نفع خریدار رقم زده شده است. به عبارتی در سیستم فروش شیکاست شرایط به نفع خریدار طراحی شده است .

همچنین ما با استفاده از ظرفیت های فوق العاده خود با حذف بسیاری از واسطه های به صورت مستقیم محصولات و لوازم یدکی خودرو ها با قیمت ارزانتری تهیه و در دسترس شما قرار می دهیم .

همچنین روش های نگهداری و فروش ما نیز به نحوی است که با کم کردن هزینه ها در نهایت قیمت تمامش ده را مناسب تر  و مقرون صرفه تر برای شما مصرف کننده عزیز میکند .

شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی شیکاست در اینستاگرام ، توئیتر و فیسبوک با ما در ارتباط باشید .