[yith_woocompare_table]

 

مقایسه محصول چرا و چگونه ؟

همانطور که می دانید قطعات یدکی خودرو دارای تنوع بالای محصولات و تولید کنندگان متنوع هستند . شما می توانید با مقایسه آنچه که فروشندگان در شیکاست در مودر محصولات درج میکنند بهترین مقایسه را بدست آوردی . این مقایسه شما را در انتخاب محصول بهتر راهنمایی می کند. 

اما در رارابطه با مشخصات قطعات لوازم یدیک خودرو  در مرحله اول باید بدانید شیکاست این محصول را عرضه می کند . به عبارتی ما قبل از سایرین از کیفیت محصول اطمینان پیدا می کنیم . همچنین شما می توانید با مطالعه مقالات  کمکی و راهنما در بخش وبلاگ نتیجه بهتری از مقایسه خود داشته باشید . 

همچنین کارشناسان ما در قالب چت انلاین یا تماس با واتس آپ همواره آماده پاسخ گویی به شما هستند . 

چنانه شما تعمیر کار خودرو هستید استاد کاران ماهر ما که نسبت به قطعات و خودرو ها مهارت بالایی دارن می توانند شما را در رسیدن به قطعه مد نظر بیشتر راهنمایی کنند . این امکان از طریق تماس با واتس آپ با واحد فنی برای شما تعبیه شده است . 

خرید آنلاین قطعات خودرو

قیمت مناسب خرید قطعات خودرو

شیکاست به عنوان  فروشگاه لوازم یدکی و قطعات خودرو  تحت نظر نمایندگی غلامزاده ارومیه فعالیت میکند . سابقه همکاری ما با شرکت های قطعه سازی و نیز سابقه ارائه خدمات و فورش خودرو به هموطنان عزیز به ویژه کلانشهر ارومیه نشان می دهد که همواره شرایط فروش به نفع خریدار رقم زده شده است. به عبارتی در سیستم فروش شیکاست شرایط به نفع خریدار طراحی شده است .

همچنین ما با استفاده از ظرفیت های فوق العاده خود با حذف بسیاری از واسطه های به صورت مستقیم محصولات و لوازم یدکی خودرو ها با قیمت ارزانتری تهیه و در دسترس شما قرار می دهیم .

همچنین روش های نگهداری و فروش ما نیز به نحوی است که با کم کردن هزینه ها در نهایت قیمت تمامش ده را مناسب تر  و مقرون صرفه تر برای شما مصرف کننده عزیز میکند .

شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی شیکاست در اینستاگرام ، توئیتر و فیسبوک با ما در ارتباط باشید .

فواید مقایسه محصولات شیکاست 

مقایسه محصولات در شیکاست علاوه بر این که برتری محصولات یا برتری عرضه در شیکاست را نسبت به رقبا به شما نشان می دهد باعث می شود تا شما مزایای محصولات مختلف در شیکاست را متوجه شوید . برخی محصولات تفاوت در عرضه  و سیستم توزیع و راسال دارند . برخی نیز در شرکت توزیع کننده و خدمات پس از فروش تفاوت دارند . 

به جهت اطمینان شما باید گفت در نهایت محصولات  تحت تامین کیفیت شیکاست به شا ارائه می شوند . 

مقایسه خودرو

نکات مهم خرید آنلاین قطعات خودرو 

چنانچه پس از تصمیم گیری در باطه با خرید محصول قصد اقدام داشتید نکات زیر را رعایت کنید . 

  • سعی کنید نهایت بررسی را پیش از خرید انجام دهید. 
  • ادرس   لازم برای ارسال محصول را با دقت وارد کنید . 
  • با توجه به اینکه قطعه توسط مکانیک خودرو نصب می شود نسبتبه زمانبندی ارسال قطعات یدکی خودرو دقت کنید . 
  • چنانچه شما خواهان خرید قطعات یدکی خودرو ارومیه باشید از امکانات ارسال نظیر پیک موتوری استفاده کنید . 
  • به نکات و دستور العمل های حین خرید دقت کنید. 
  • اگر بنا به دلایلی خواستارید خرید نباشید یا بخواهید بعدا اقدام کنید می توانید قطعه خودرو مورد نظر خود را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید . تا بتوانید بعدا به آن  دسترسی داشته باشید . 
  • چنانچه به هر دلیل نسبت به خرید مردد باشید از کارشناسان فروش بخواهید تا تردید شما را برطرف کنند . 
  • شیکاست به لحاظ قانونی دارای  مجوز های لازم بوده و تحت نظاتر نمایندگی غلامزاده در ارومیه مدیریت می شود . 
  • چنانچه نقطه نظر یا دیدگاهی دارید از طریق شبکه های اجتماعی یا فرم های درج شده در بخش سوالات و پرسش های متداول با ما ارتباط بگیرید.